O nas

Jeśli dylemat “morze czy góry” jest dla Ciebie ważniejszy niż “kawa czy herbata”, na pytanie o swój czas wolny odpowiadasz “no przecież wyjeżdżam”, a daty kolejnych wypadów zaznaczasz w kalendarzu czerwonym flamastrem, to niechybny znak, że kochasz podróże. Tak samo jak my.

Wiemy jednak, że każde planowanie wyjazdu to prawdziwy ocean możliwości, na którym bardzo łatwo trafić na mieliznę. Dlatego właśnie stworzyliśmy Travelist – pierwszy w Polsce internetowy klub travelowy, oferujący swoim członkom niezliczone pomysły na udany wypoczynek. W 2014 r., staliśmy się częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes, która jest obecnie jednym ze światowych liderów turystyki online.

Mamy 2 główne dewizy. Pierwszą z nich jest inspirowanie do niezapomnianych podróży – wystarczy wejść na naszą stronę lub poczytać nasz Magazyn, aby znaleźć setki inspiracji. Drugą dewizą jest tanie podróżowanie na wysokim poziomie – dbamy o naszych klientów, dlatego oferujemy obiekty tylko na najlepszym poziomie, ze zniżką do 70%. Jeżeli marzyłeś o wypoczynku w 5-gwiazdkowym hotelu, teraz, dzięki nam, masz okazję spełnić swoje marzenie!

Grupa działa w 21 krajach na całym świecie – od Hiszpanii po USA, od Niemiec po Szwajcarię, od Węgier aż po Norwegię. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaraźliwej fascynacji podróżami, zdobyliśmy już zaufanie 31 milionów podróżników z całego świata. Codziennie inspirujemy do podróży – zarówno tych małych, jak i dużych.

Nagrody

Bloomberg Business Innovators Award 2016
Startups Award
Thegoodwebguide.co.uk Category Winner
The Travel Marketing Awards

Odpowiedzialność korporacyjna

Nie dość, że jesteśmy fajnymi i ciekawymi świata ludźmi, to w dodatku mamy wielkie serca. Udowadniamy to kilka razy do roku podczas licznych akcji charytatywnych, organizowanych w Travelist. Pomaganie innym daję nam dużą satysfakcję. Dlatego też w naszej firmie powstał program „DOBRY Kierunek”.

Do tej pory braliśmy udział m.in. w ogólnopolskiej akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, podczas której Drużyna Travelist zebrała ponad 5000 km. Wspomagaliśmy też dzieci z Domu Dziecka w Szczutowie. Wyznajemy zasadę, że nasz praca może inspirować innych nie tylko do wspaniałych podróży i odkrywania świata, ale także do pomocy innym!

Our Tech Blog

Our Editorial Blog

  • Eight epic destinations for last-minute winter sun16th January 2018

    Open fires, hot chocolate and snowy walks paint a pretty picture, but let’s face it: sometimes, a sun-soaked change of scene is the only pick-me-up we…

  • 12 hot hotel openings for 20188th January 2018

    This year, a new crop of ahead-of-the-curve hotels are pushing boundaries and setting new standards in experiential travel. From a game-changing wildl…