Poznaj nas

Travelist to firma, w której na próżno szukać wielkich hal produkcyjnych czy najnowocześniejszych koparek. Technologia nie jest miarą naszego sukcesu – nasz sukces tworzą ludzie. Stanowimy ponad 60-osobowy zespół młodych, energicznych i kreatywnych ludzi, które łącząc profesjonalizm z brakiem sztywnych korporeguł, tworzą niezwykłą atmosferę umożliwiającą rozwój zawodowy. Poznajcie nas bliżej!

Nasze biuro

Nasze biuro to kreatywna i przyjazna przestrzeń, w której każdy może poczuć się jak w domu. Masz ochotę na partyjkę minigolfa? Żaden problem! Chciałbyś wzbogacić swoją wiedzę, ale nie masz czasu iść do biblioteki? Skorzystaj z naszej firmowej biblioteczki, w której znajdziesz najbardziej pasjonujące branżowe pozycje. Do wspólnego użytku są także czasopisma, tj. National Geographic, Newsweek, Forbes czy Online Marketing Polska. Największą furorę robi jednak nasz chillout room, w którym znajduje się hamak i leżaki – idealny na chwilę wytchnienia od komputera!

Małe przyjemności

Drugim miejscem, gdzie najchętniej spędzają czas nasi pracownicy jest kuchnia. Nic dziwnego – w naszym zespole jest mnóstwo głodomorów, którzy w kuchni znajdują wszystko, czego dusza zapragnie – od kawy i herbaty, przez owoce, kończąc na płatkach śniadaniowych! Tradycją stały się już słodkie środy, podczas których nasze podniebienia są łechtane przez pyszne ciasta, a latem lody. Natomiast na spragnionych czeka na 3. Piętrze lodówka z piwem – korzystamy z niej w piątki po 16.30 i w ramach celebracji naszych sukcesów.

Imprezy

Co tu dużo kryć – jesteśmy osobami, które lubią dobrze się bawić, i to do tego w swoim towarzystwie! Dlatego nie stronimy od imprez firmowych, podczas których mamy okazję lepiej się poznać. Imprezy świąteczne, imprezy urodzinowe, wyjazdy integracyjne… Okazji na świetną zabawę jest wiele.

Secret Escapes Values

Wierzymy w naszą wizję

Z pasją codziennie inspirujemy miliony Polaków do taniego podróżowania po najpiękniejszych zakątkach Polski, a od niedawna także po całym świecie. Wierzymy, że nasza praca pomaga spełniać podróżnicze marzenia.

Mamy otwarte umysły

Słuchamy każdego, kto ma coś do powiedzenia. Kiedy nie wiemy jak coś zrobić - prosimy o pomoc. Słuchamy i uczymy się od innych, bo każda opinia się liczy, niezależnie od stażu pracy czy doświadczenia.

Kochamy dane

Uwielbiamy wykresy z rosnącymi słupkami. Uważamy, że głównym wyznacznikiem sukcesu są liczby - dlatego też kochamy dane. Nie ma jednego przepisu na zwycięstwo, jedynym sposobem jest liczenie, mierzenie, wyciąganie wniosków i uczenie się na własnych błędach.

Zawsze dowozimy

Jesteśmy zgranym zespołem, który dąży do jasno określonego celu. Osiągamy nasze założenia obierając najbardziej efektywną i prostą ścieżkę. I zawsze dopinamy sprawy na ostatni guzik.

Jesteśmy fajnymi ludźmi

Oprócz tego, że jesteśmy grupą fajnych, zgranych osób, mamy cele, nad którymi potrafimy razem pracować i do których dążymy. Wierzymy również, że zadowolony pracownik to dobry pracownik, dlatego nasze biuro zostało stworzone po wspólnej burzy mózgów - jest tu wszystko, czego dusza zapragnie!

Kochamy swoją pracę

Może zabrzmi to banalnie, ale kochamy to, co robimy. Oczekujemy, że nasze życie zawodowe będzie obfitowało w wyzwania, dawało satysfakcję i przede wszystkim będzie zabawą. Jesteśmy dumni z tego, że budujemy coś wyjątkowego.

Bonusy pracowniczne

Mimo iż jesteśmy młodą firmą z niewielkim stażem, naszych pracowników traktujemy jak najbardziej poważnie. Pracując u nas jesteś objęty ubezpieczeniem medycznym w Enel-Med. Dodatkowo, chętni mogą także dołączyć do ubezpieczenia grupowego – część kosztów pokrywa firma, a część sam pracownik. W naszym zespole nie ginie także duch walki i sportu – dlatego każdy z pracowników może otrzymać kartę Multisport, dofinansowaną w 50% przez Travelist. Natomiast w każdą rocznice zatrudnienia na każdego pracownika czeka mały upominek od firmy – bonus lojalnościowy do wykorzystania na naszej platformie.

Gdzie jesteśmy?

Jako że Powiśle jest świetnie skomunikowaną dzielnicą, nie jest problemem dotrzeć tu z każdego zakątka Warszawy. Po pierwsze metro – wystarczy wysiąść na stacji Nowy Świat – Uniwersytet lub Centrum nauki Kopernik i w kilka minut spacerem jesteś na miejscu. Po drugie autobusy – z Woli dojedziesz do nas autobusami 102 i 105, a z Grochowa autobusem 102. Z tego samego przystanku, znajdującego się kilka przecznic od biura jeździ autobus 162, którym dojedziesz prosto na Siekierki. Po trzecie kolejka – jeżeli jedziesz spod Warszawy, skorzystaj z kolejki i wysiądź na kultowej już stacji PKP Powiśle.

Okolica

Nasze biuro mieści się w najfajniejszej części Warszawy – na Powiślu. Oprócz oczywistych walorów okolicy, takich jak bliskość komunikacji miejskiej oraz głównych atrakcji stolicy, jest tu całkiem spokojnie, a po drugiej stronie ulicy serwują najlepszą pizzę w mieście.

Korzyści pracy w tej części Warszawy są ogromne, w szczególności latem – wystarczy 5 minut spacerem aby z biura dotrzeć do klimatycznych knajpek nad Wisłą. Zimą natomiast w tym samym czasie dostaniemy się na Nowy Świat, gdzie możemy kontemplować świąteczne dekoracje.