Poznaj nas

Nasz sukces tworzą ludzie. Stanowimy ponad 100-osobowy zespół energicznych, pełnych pasji, kreatywnych osób, które poprzez swój profesjonalizm i zaangażowanie tworzą niepowtarzalną kulturę organizacyjną. Stawiamy na otwartość i brak sztywnych korporacyjnych reguł, współpracę i swobodną, nieformalną atmosferę. Chcesz nas bliżej poznać – więcej informacji poniżej.

Nasze biuro

Nasze biuro to kreatywna i nowoczesna przestrzeń dostosowana do różnych potrzeb. Do dyspozycji mamy przestronną, jasną kuchnię połączoną z jadalnią, wygodny open space, 14 salek konferencyjnych i siadem budek telefonicznych. A jeżeli potrzebujesz chwili wytchnienia, zawsze możesz skorzystać z naszej strefy relaksu. Rozsiądź się wygodnie w plażowym koszu i odpocznij.

W naszej kuchni

Zgłodniałeś? Zapraszamy do naszej kuchni! Do dyspozycji mamy kawę i herbatę, świeże owoce, jogurty, płatki śniadaniowe i tosty. Każdy nowy tydzień rozpoczynamy biurowym śniadaniem – w poniedziałki w naszej kuchni znajdziesz świeże pieczywo i smaczne dodatki. Tradycją stały się już słodkie środy, podczas których każdy może skosztować pysznych ciast, a latem lodów. Na spragnionych czeka też lodówka z piwem – korzystamy z niej w piątki po 16.00 i w ramach celebracji naszych sukcesów.

Imprezy

Co tu dużo kryć – jesteśmy osobami, które lubią dobrze się bawić i spędzać czas w swoim towarzystwie! Imprezy świąteczne, imprezy urodzinowe, wyjazdy integracyjne… Okazji do świetnej zabawy jest wiele, a każde takie spotkanie daje możliwość, by lepiej się poznać.

Secret Escapes Values

Wierzymy w naszą wizję

Z pasją codziennie inspirujemy miliony Polaków do taniego podróżowania po najpiękniejszych zakątkach Polski, a od niedawna także po całym świecie. Wierzymy, że nasza praca pomaga spełniać podróżnicze marzenia.

Mamy otwarte umysły

Słuchamy każdego, kto ma coś do powiedzenia. Kiedy nie wiemy jak coś zrobić - prosimy o pomoc. Słuchamy i uczymy się od innych, bo każda opinia się liczy, niezależnie od stażu pracy czy doświadczenia.

Kochamy dane

Uwielbiamy wykresy z rosnącymi słupkami. Uważamy, że głównym wyznacznikiem sukcesu są liczby - dlatego też kochamy dane. Nie ma jednego przepisu na zwycięstwo, jedynym sposobem jest liczenie, mierzenie, wyciąganie wniosków i uczenie się na własnych błędach.

Zawsze dowozimy

Jesteśmy zgranym zespołem, który dąży do jasno określonego celu. Osiągamy nasze założenia obierając najbardziej efektywną i prostą ścieżkę. I zawsze dopinamy sprawy na ostatni guzik.

Jesteśmy fajnymi ludźmi

Oprócz tego, że jesteśmy grupą fajnych, zgranych osób, mamy cele, nad którymi potrafimy razem pracować i do których dążymy. Wierzymy również, że zadowolony pracownik to dobry pracownik, dlatego nasze biuro zostało stworzone po wspólnej burzy mózgów - jest tu wszystko, czego dusza zapragnie!

Kochamy swoją pracę

Może zabrzmi to banalnie, ale kochamy to, co robimy. Oczekujemy, że nasze życie zawodowe będzie obfitowało w wyzwania, dawało satysfakcję i przede wszystkim będzie zabawą. Jesteśmy dumni z tego, że budujemy coś wyjątkowego.

Benefity

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmy, która dba o swoich pracowników. Pracując u nas jesteś objęty ubezpieczeniem medycznym w Enel-Med. Dodatkowo, chętni mogą dołączyć do ubezpieczenia grupowego Warta.
Jak powszechnie wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch – dlatego każdy z pracowników może otrzymać kartę Multisport, dofinansowaną w 50% przez Travelist. Co więcej, raz w roku finansujemy naszym pracownikom udział w maratonie biegowym lub innej imprezie sportowej.
Dodatkowo w ramach programu benefitów, po roku przepracowanym w Travelist, każdy pracownik otrzymuje bonus w postaci środków do wykorzystania na naszej platformie. Wystarczy tylko wybrać hotel, dokonać rezerwacji i cieszyć się weekendowym wypoczynkiem.

Lokalizacja

Nasze biuro znajduje się na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej 5, w kompleksie biznesowym Riverside Park. To bardzo dogodna lokalizacja, która pozwala cieszyć się bliskim sąsiedztwem Wisły, gwarantuje spokój i brak wielkomiejskiego zgiełku. Jak do nas dotrzeć? Rekomendujemy dojazd linią metra M1 do stacji Politechnika, następnie do biura można dojechać autobusami linii: 138, 143, 151, 182, 187, 188, 411, 502, 514, 520, 523 – dojazd do przystanku Rozbrat.
Warszawskie Powiśle to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic stolicy. Wystarczy zaledwie 5 minut spacerem, aby dotrzeć nad brzeg rzeki i korzystać z okolicznych klimatycznych knajpek.