O nas


Jeśli dylemat “morze czy góry” jest dla Ciebie ważniejszy niż “kawa czy herbata”, na pytanie o swój czas wolny odpowiadasz “no przecież wyjeżdżam”, a daty kolejnych wypadów zaznaczasz w kalendarzu czerwonym flamastrem, to niechybny znak, że kochasz podróże. Tak samo jak my.

Wiemy jednak, że każde planowanie wyjazdu to prawdziwy ocean możliwości, na którym bardzo łatwo trafić na mieliznę. Dlatego właśnie stworzyliśmy Travelist – pierwszy w Polsce internetowy klub travelowy, oferujący swoim członkom niezliczone pomysły na udany wypoczynek. W 2014 r., staliśmy się częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes, która jest obecnie jednym ze światowych liderów turystyki online.

Mamy 2 główne dewizy. Pierwszą z nich jest inspirowanie do niezapomnianych podróży – wystarczy wejść na naszą stronę lub poczytać nasz Magazyn, aby znaleźć setki inspiracji. Drugą dewizą jest tanie podróżowanie na wysokim poziomie – dbamy o naszych klientów, dlatego oferujemy obiekty tylko na najlepszym poziomie, ze zniżką do 70%. Jeżeli marzyłeś o wypoczynku w 5-gwiazdkowym hotelu, teraz, dzięki nam, masz okazję spełnić swoje marzenie!

Grupa działa w 22 krajach na całym świecie – od Hiszpanii po USA, od Niemiec po Szwajcarię, od Węgier aż po Norwegię. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaraźliwej fascynacji podróżami, zdobyliśmy już zaufanie 62 milionów podróżników z całego świata. Codziennie inspirujemy do podróży – zarówno tych małych, jak i dużych.

 

Przebieg procesu rekrutacyjnego:


1.      Aplikuj 
Wybierz intersesujące Cię stanowisko i wyślij nam swoje CV.

2.      Skontaktujemy się z Tobą
Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej możemy zapytać Cię o doświadczenie, motywację i inne informacje zawarte w CV. Przekażemy Ci również czego możesz się spodziewać w trakcie kolejnej rozmowy w naszym biurze.

3.      Spotkanie w biurze
Daj nam się lepiej poznać! Podczas spotkania opowiemy Ci więcej o firmie oraz o stanowisku, na które aplikujesz. Zapytamy także o Twoje doświadczenia i umiejętności. Możemy Cię również poprosić o wykonanie testu lub zadań (zostaniesz o tym poinformowany podczas rozmowy telefonicznej). W zależności od stanowiska możemy zaprosić Cię na jeszcze jedno spotkanie.

4.      Feedback
Niezależnie od ostatecznej decyzji otrzymasz od nas informację zwrotną. Ostatni krok to przyjęcie naszej oferty i tym samym dołączenie do zespołu Travelist.

Nagrody

Bloomberg Business Innovators Award 2016
Startups Award
Thegoodwebguide.co.uk Category Winner
The Travel Marketing Awards

Odpowiedzialność korporacyjna

Jesteśmy otwartymi i ciekawymi świata ludźmi, którzy mają wielkie serca. Udowadniamy podczas licznych akcji charytatywnych organizowanych w Travelist. Pomaganie innym daję nam dużą satysfakcję, dlatego też w naszej firmie powstał program „DOBRY Kierunek”.

Do tej pory braliśmy udział m.in. w ogólnopolskiej akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, podczas której Drużyna Travelist zebrała ponad 5000 km. Wspomagaliśmy też dzieci z Domu Dziecka w Szczutowie, schronisko w Korabiewicach czy Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku. Wyznajemy zasadę, że nasza praca może inspirować innych nie tylko do wspaniałych podróży i odkrywania świata, ale także do pomocy innym!

Our Tech Blog

Error: Feed has an error or is not valid

Our Editorial Blog

Error: Feed has an error or is not valid